Профілактика ГКІ

ПАМ’ЯТКА

з профілактики гострих кишкових інфекцій і холери.

            Влітку проблема гострих кишкових інфекцій- найактуальніша. Сонячні дні й чудові дари природи, на які щедре літо, не налаштовують на песимістичний лад. Але саме в цю пору, втім, як і восени й навесні, виникає загроза підхопити гострі кишкові інфекції: харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти, дизентерію, сальмонельоз, черевний тиф. Ці хвороби виникають внаслідок потрапляння в організм мікробів із забрудненнями харчовими продуктами, водою і через брудні руки.

             Цієї пори ми вживаємо багато сирих овочів та фруктів, на немитій поверхні яких беліч мікробів, що потенційно небезпечні для здоров»я людини. Потрапляючи у молочні продукти, м»ясо, рибу, бульйони- деякі хвороботворні мікроби розвиваються дуже швидко і досягають такої кількості, яка без проблем «прориває» захисні бор»єри шлунково-кишкового тракту. У деяких випадках небезпеку становлять не самі мікроби, а продукти їх життєдіяльності- токсини. Потрапивши до шлунка, а потім у кишківник, токсини здатні призвести до симптомів важкої хвороби. Плавання у відкритих водоймах, у яких сумнівна якість води, так само небезпечне для нашого здоров»я.

             Профілактика кишкових інфекцій- це також ретельна термічна обробка м»ясних, рибних, яєчних, молочних продуктів. Збираючись у дорогу, не беріть із собою виробів з кремами, що швидко псуються. Краще обмежтеся вимитими овочами, фруктами, хлібобулочними виробами. Щоб вберегти себе від неприємних сюрпризів, потрібно, найперше, дотримуватися правил особистої гігієни: ще і ще раз мити руки з милом перед приготуванням їжі й безпосередньо перед її вживанням.

Влітку, купаючись в річці чи озері, намагайтеся не ковтати ненароком води. Це і неприємно, і небезпечно для здоров»я. Завжди пам»ятайне, що воду із незнайомогоджерела можна вживати тільки після кип»ятіння. Також не забувайте правильно зберігати продукти харчування, утримуйте джерела водопостачання у взірцевому стані- це основа профілактики гострих кишкових захворювань. Якщо ви забули покласти у холодильник якийсь продукт, не варто потім довіряти своїм відсуттям, коли ви нюхаєте або куштуєте, деякі хвороботворні мікроби, розмножуючись, не впливають на смак продукту. Добре мийте овочі і фрукти, особливо ті, які могли контактувати із землею, наприклад, полуниці чи салат. М»ясні, рибні, молочні страви, бульйони- ідеальне середовище для розмноження мікробів. Тому таких страв готуйте не більше, ніж на один. День.

            До гострих кишкових інфекцій належить і така важка хвороба, як холера. Збудник холери — вібріон може довго зберігатися у зовнішньому середовищі: на білизні, верхньому одязі, на руках, у грунті тощо. Він швидко розмножується у харчових продуктах, зокрема молочних, і навіть у нехлорованій воді — в колодязях, озерах, річках, ставках. Вібріон стійкий до впливу низьких температур. Але гине під дією хлорки, при кип”ятінні.

            Холера може мати різний перебіг — від легкого розладу кишечника (без температури, болю в животі, блювоти) до майже неспинного проносу і блювоти, які за декілька годин призводять до втрати організмом величезної кількості рідини. При цьому спостерігаються судоми, недостатність серцево-судинної діяльності, з”являється посиніння, шкіра стає холодною, вкривається липким потом. Інколи хвороба починається невпинною раптовою блювотою, яка не супроводжується нудотою. Нерідко вібріон холери, потрапляючи в організм, не спричиняє захворювання, але в такому разі людина стає бацилоносієм.

З метою попередження захворювань на холеру та інші гострі кишкові інфекції  рекомендовано:

  • не вживати воду із сумнівних джерел;
  • воду для пиття використовувати тільки після кип’ятіння, або фасовану;
  • не проводити закупівлю продуктів у невстановлених місцях торгівлі;
  • не купатись у непризначених для цього місцях;
  • дотримуватись заходів особистої гігієни, завжди мити руки перед прийняттям їжі та після туалету;
  • не купувати на ринках рибу та інші морепродукти на які відсутня відповідна документація;
  • у разі появи симптомів гострого кишкового захворювання (пронос, блювота і інш.) обов’язково звертатись за допомогою в медичний заклад.

Випадки кишкових інфекцій.

За повідомленням ВООЗ на 28.05.11р. у Німеченні зареєстровано випадки кишкових інфекцій. Подібні випадки інфекційної хвороби протягом останніх днів були зареєстровані у Великобританії, Голандії, Данії та Швеції. Ймовірним джерелом інфікування послужили огірки з Іспанії.

            З недопущенням ускладнення епідситуації із захворюваності на кишкові інфекції на адмінтериторії проводяться перевірки дотримання санітарного законодавства реалізації продовольчої продукції на території ринку м.Червонограда, відібрано 5 зразків овочів, взято 10 змивів на мікробіологічний аналіз, перевищень не виявлено.

            За відсутність супровідних документів за якість та безпеку до адмін.відповідальності притягнуто 3 осіб.